📌 Впоратися з гіперкератозом, атонічною шкірою і гіперпігментацією допоможе 𝐒𝐮𝐩𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐢𝐚𝐥 𝐩𝐞𝐞𝐥. Він надає ексфоліацію епідермісу (відлущування), освітлюючу дію і володіє ефектом ліфтінгу.

📌 Турбують початкові ознаки старіння, дрібні зморшки і "гусячі лапки"? Для боротьби з цією проблемою обирайте в помічники  𝐀𝐧𝐭𝐢-𝐚𝐠𝐞 𝐩𝐞𝐞𝐥. Він активує клітинний метаболізм і синтез колагену та еластину.

📌 𝐀𝐜𝐧𝐞 𝐬𝐭𝐨𝐩 𝐩𝐞𝐞𝐥 допомагає впоратися з акне, себореєю і гіперкератозом. Він вирівнює мікрорельєф шкіри і надає антимікробну, протизапальну та відлущувальну дію.

📌 За бажання поліпшити мікроциркуляцію, підвищити захисні властивості і вирівняти колір шкіри, радимо звернути увагу  на 𝐅𝐞𝐫𝐫𝐮𝐥𝐢𝐜 𝐩𝐞𝐞𝐥. Він створює додатковий антиоксидантний захист, зволожує шкіру, а також допомагає впоратися з легким акне і нерівним кольором обличчя.

📌 У чутливої, комбінованої і жирної шкіри всі дороги ведуть до 𝐌𝐚𝐧𝐝𝐞𝐥𝐢𝐜𝟓𝟎 𝘀𝗼𝗹𝘂𝘁𝗶𝗼𝗻, який надає протизапальну і антимікробну дію.

📌 𝐒𝐚𝐥𝐢𝐜𝐲𝐥𝟐𝟓+ 𝐩𝐞𝐞𝐥 надає кератолітичну, протизапальну, антимікробну дію. Допомагає у локальному акцентуванні інших пілінгів, бореться з акне, гіперкератозом, себореєю і постакне.

📌 Якщо турбує гіперкератоз, фотостаріння і сухість шкіри, бажаєте ліфтінгу і сяяння шкіри, то самий час для  𝐋𝐚𝐜𝐭𝐢𝐜𝟒𝟎 𝐩𝐞𝐞𝐥. Він надає ліфтінгову дію, вирівнює мікрорельєф обличчя.