Голлівудський пілінг, пілінг-біоревіталізант, пілінг для сяйва шкіри - його називають по різному, але усе це феруловий пілінг. Феруловий пілінг – це поверхневий хімічний пілінг із застосуванням ферулової кислоти. До складу пілінгу також входять допоміжні компоненти, переважно природного походження: це яблучна, молочна, аскорбінова, саліцилова, гліколева кислоти, екстракти моркви, шпинату, винограду, зеленого чаю, а також поживні (вітаміни, мікроелементи) та лікувальні речовини.


Комбінація ферулової кислоти з вітамінами гальмує окислювальні реакції і перешкоджає утворенню речовин, які руйнують ДНК клітин шкіри і спричинюють її старіння. Також ця речовина є основою антибактеріальних природних комплексів і має антиоксидантні властивості.

 

Процедура підходить для всіх типів шкіри. Її можна робити у будь-якому віці, але передусім рекомендують жінкам після 35 років. Рекомендоване застосування пілінгу: для очищення шкіри від надлишків жиру, комедонів; аби впоратися з висипом вугрів або усунути його наслідки; поліпшити колір шкіри обличчя, освітлити її; підвищіти імунні властивості шкіри; освіжити обличчя – прибрати дрібні зморшки, зменшити глибокі, усунути ознаки старіння; звузити пори; прибрати пігментацію; скорегувати надмірну жирність або сухість шкіри. Якщо бажаєте підсилити дію пілінгу і підвищити антиоксидантні властивості застосовуйте пілінг з сироваткою "АНТИОКСИДАНТНИЙ ЗАРЯД ДЛЯ ШКІРИ" 𝐕𝐢𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧 𝐂 𝐒𝐞𝐫𝐮𝐦 від 𝐌𝐄𝐃𝐈𝐂𝐀𝐑𝐄 Proffessional.

 

ПРОТОКОЛ ПРОЦЕДУРИ для омолодження і сяйва шкіри пілінг Ferrulic15 Peel + сироватка "АНТИОКСИДАНТНИЙ ЗАРЯД ДЛЯ ШКІРИ" 𝐕𝐢𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧 𝐂 𝐒𝐞𝐫𝐮𝐦 𝐌𝐄𝐃𝐈𝐂𝐀𝐑𝐄 Proffessional:

1. Очистити шкіру за допомогою гелю або пінки для вмивання. Увага! Пілінг наноситься на суху шкіру.
2. Рівномірно розподілити на всю поверхню обличчя 1-1,5 мл. пілінгу. Пілінг можна наносити у 2 шари з невеликим інтервалом. Увага! Пілінг не змивається.
Наша порада: діставати пілінг з флакону шприцем і крапельно наносити на обличчя, рівномірно розподіляючи рясним шаром.
3. Через 3-5 хвилин нанести сироватку
𝐕𝐢𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧 𝐂 𝐒𝐞𝐫𝐮𝐦
4. Почекати коли сироватка вбереться та завершити процедуру кремом-епітелізантом EPITHELIZATION CREAM SOS-THERAPY SOLUTION Medicare Proffessional.

Увага! Не вмиватися після закінчення процедури 8-12 годин. Курс: до 10 процедур з інтервалом 10-14 днів.