Універсальний Cleanser - це засіб «2-в-1», який замінює багатоетапне очищення шкіри одним засобом. Тепер, що б розчинити водостійкий макіяж, сонцезахисний крем або ВВ / СС крем, не потрібно використовувати масло, а потім пінку. Засіб Maxlinic Oil Foam діє за принципом «з масла в пінку», ефективно розчиняючи макіяж і глибоко очищаючи пори.

 

1. Royal Caviar Oil Foam -  підходить для дуже сухої шкіри, що потребує живлення і зволоження. Засіб містить зволожуючі компоненти - ікру білуги, мед, масла (арганове, авокадо, ши), екстракти чорної смородини, кунжуту.

2. Rose Vitamin Oil Foam - містить високу концентрацію вітаміну С, завдяки натуральному маслу троянди і спеціальним вітамінним капсулам (при нанесенні капсули розчиняються на шкірі) м'яко відлущує омертвілі клітини шкіри і освітлює чорні крапки, не дратуючи навіть саму чутливу шкіру.

У 2014 р. ці продукти отримали міжнародний сертифікат LOHAS (Орієнтація способу життя на здоров'я і стабільність). 
Сертифіковано LOHAS - гарантія безпеки для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Як використовувати? Нанесіть 2-3 краплі з дозатора сухими руками на обличчя, м'яко помасажуйте. Змочить руки теплою водою і продовжуйте масаж, поки масло не семульгірует і з'являться бульбашки. Змийте залишки піни прохолодною водою. Підходить як для зняття макіяжу, так і для ранкового очищення шкіри.