Зазвичай впродовж зимового періоду шкіра стає сухою та роздратованою. Тому їй необхідне ніжне очищення і додаткове зволоження - наші поради:


Перший крок - глибоко очищаюча пінка із зволожуючим ефектом для щоденного догляду. Удосконалена очищаюча піна Cleanse Mousse Instant Perfection - не містить мило, SLES, SLS, сульфати, солі лужних металів, парабени, підтримує природний рівень рН.

Другий крок - глибоке очищення шкіри, вивідних протоків сальних залоз, видалення з поверхні рогового шару старих лусочок.

МАСКА – ЕКСФОЛІАНТ з фруктовими АНА-кислотами від Lamic Cosmetici. Завдяки формулі , що містить 5 видів фруктових кислот + вітамін С, колір обличчя стає рівним та свіжим, шкіра оновлюється та залишається м’якою та оксамитовою.

Третій крок – інтенсивне зволоження, відновлення водного балансу.

Сироватка екстразволожувач HYDRANT SERUM EXTRA SOS від Medicare Proffessional. Потужна зволожуюча сироватка з чудовим пролонгованим ефектом. Відновлює природний водний баланс для поліпшення текстури шкіри та її еластичності.
Пантотенова кислота бореться з проявами акне, стимулює виробництво власних антитіл, забезпечує потужний антиоксидантний захист і збільшує стійкість шкіри до впливу зовнішнього середовища.

Інтенсивно зволожуюча кремова МАСКА від Lamic Cosmetici. Висока концентрація активних зволожуючих компонентів сприяє миттєвій, глибокій і тривалій гідратації, активізує захисні властивості, підтримує водний баланс клітин, підвищує тонус і пружність шкіри.

У результаті застосування цих засобів шкіра обличчя стає оптимально зволоженою і насиченою, усуваються симптоми сухості, підвищується пружність і еластичність шкіри, забезпечується профілактика старіння, а колір стає рівним та свіжим. Ваша шкіра безцінна, даруйте їй найкращий догляд кожного дня.