7 фактів про щоденний мікроексфоліант ФЕРМЕНТАТИВНИЙ ПІЛІНГ Daily microexfoliant від ТМ Dermagenetic: 

1. Ідеально підходить для всіх типів шкіри.

2. Використовується як в кабінеті косметолога так і для домашнього догляду.

3. Домашнє використання: для всіх типів шкіри - застосування один раз в день (влітку - ввечері, взимку - вранці), для жирної, проблемної шкіри - можливо залишати препарат на ніч, не змиваючи (для контролю виділення себума, зменшення запалення).

4. Професійне використання: в будь-якій процедурі як етап предпілінга, глибокого очищення, підготовки до нанесення активних препаратів. Також, рекомендується залишати препарат (не змивати) під будь-який пілінг.

5. Ефективно працює на трьох рівнях, забезпечує ефективне глибоке очищення і дію пілінгу, стимулює кровообіг в шкірі, активізує власні ферменти шкіри. Особлива порошкова суміш шліфує епідерміс і миттєво робить шкіру більш гладкою та сяючою.

6. До складу препарату входить кальцій у натуральній формі. Швидко сприймається клітинами шкіри і забезпечує кращий зв'язок між ними. Як результат - моментальне відчуття підтягнутості шкіри.

7. Унікальна суміш ботанічних освітлювачів в поєднанні з алое допомагають підтримувати рівень вологості шкіри, а активні інгредієнти регулюють вироблення меланіну.