Як знайти свій ідеальний крем для очей? Засоби для зони навколо очей не здатні боротися з нашою анатомією. Скорегувати проблему їм під силу, ліквідувати - ні. Звичайно, хочеться, щоб крем або сироватка вирішили всі проблеми одночасно. Але бажано виділити головну, яка найбільше хвилює.

ЗМОРШКИ, слід звернути увагу на такі інгредієнти: пептиди, коензим Q10, ретинол, колаген, ДМАЕ.

ТЕМНІ КОЛА:

  • синьо-фіолетові - судини просвічуються крізь шкіру;
  • темно-жовті - на шкірі курця;
  • пігментація - як результат впливу сонячних променів; 
  • анатомія - глибоко розташовані очі, звідси природна тінь; 
  • зневоднення та тьм'яність шкіри.

В цих випадках слід звернути увагу на такі інгредієнти:

Вітамін С та койєва кислота - освітлюють.

Вітамін К та ретінол - укріплюють.

Кофеїн - дренажний ефект.

Світловідбиваючі часточки - візуальний ефект сіяння шкіри.

НАБРЯКИ:

  • недосипання;
  • не змитий макіяж;
  • алергія; 
  • контрасна їжа (солодка, солона, гостра), алкоголь;
  • і, знову ж, анатомія.

Які інгредієнти слід шукати у засобах при цих проблемах:

Кофеїн, зелений чай - дренажний ефект.

Ромашка, огірок, екстракт лакриці (солодки) - протизапальна дія.

Робіть массаж при нанесенні крему - це покращує кровообіг.

Не експериментуйте з кубиками льоду - є ризик застудити носові пазухи. Якщо хочеться холодової тонізації - використовуйте охолоджені патчі.

Рекомендації по догляду за шкірою навколо очей:

Сироватка під очі від набряків, темних кругів і зморшок Eye contour serum Medicare Proffessional – для щоденного використання, застосовується під крем.

Удосконалювальна нічна сироватка під очі RETINOL EYE SERUM 0,3% Medicare Proffessional - використовується 1 раз на 3 дні на ніч під крем.

Сироватка для орбітальної зони Siero per la zona la orbitale від Lamic Cosmetici - чинить потужну антивікову і антиоксидантну дію. Усуває сліди втоми і недосипання. Знімає набряклість і освітлює темні кола під очима.

Крем для шкіри навколо очей з колагеном Collagen Refining Wrinkle Eye Cream Medi Flower. Крем сприяє прискоренню процесів обміну речовин в клітинах шкіри та відновлює її щільність. У результаті зморшки під очима і в області "гусячих лапок" розгладжуються, зменшуються мішки і набряклість під очима, темні кола під очима стають менш помітними.

Антивіковий крем для області навколо очей BIO ANTIAGING PDRN EYE CREAM Dermalineкрем забезпечує тривалий, видимий ефект омолоджування, завдяки інноваційній технології відновлення і захисної дії біомолекули полінуклеотидів на рівні ядра клітини шкіри в комплексі з пептидами і аденозином.

Крем для шкіри навколо очей і губ Natural Eye Lip Care Cream Pro You Professional - чинить комплексну дію усуває темні кола навколо очей і розгладжує контур губ і очей. 

Уранці охолоджені патчі з лососевою олією і комплексом пептидів Salmon Oil Nutrition Hydrogel Eye Patch преміум-лінії EYENLIP, патчі з пептидами і колоїдним золотом від Dr. Hedison або патчі Vital Energy з волюфіліном і пептидами для регенерації і освітлення шкіри навколо очей.