Весна вже зовсім поряд! Після зими шкіра тьмянішає - наші поради щодо покращення стану шкіри обличчя, повернення шкірі свіжості та надати сяйво.

Перший крок голлівудський пілінг з феруловою кислотою Ferrulic15 Peel Medicare Proffessional.

Особлива форма пілінгу, що дозволяє речовинам працювати на клітинному рівні викликаючи каскад позитивних реакцій, що призводить до поліпшення якості шкіри і омолоджування в цілому. Пілінг проникає углиб, викликаючи почерговий каскад реакцій з виробу корисних речовин (колаген, еластин), які у свою чергу відповідають за нашу красу

Другий крок - сироватка "АНТИОКСИДАНТНИЙ ЗАРЯД ДЛЯ ШКІРИ" VITAMIN C SERUM Medicare Proffessional. Сироватка збільшує еластичність і щільність шкіри, поліпшує її імунітет і захисні функції, ефективно стимулює регенерацію, контролює секреторну активність сальних залоз, вирівнює тон.

Третій крок - наситити шкіру всіма необхідними вітамінами та поживними речовинами, що були втрачені впродовж зими.

Поживна кремова маска з вітамінами Lamic Cosmetici - комплекс найважливіших вітамінів, які діють на глибокому епідермальному рівні, маска глибоко живить і насичує вітамінами шкіру обличчя.

Четверний крок – захист шкіри від перших сонячних променів. Захисний денний крем Crema protettivo SPF 35 Lamic Cosmetici.

Виконуючи ці кроки раз на тиждень, ваша шкіра навесні матиме здоровий та свіжий вигляд.