Anti-age (або anti-aging) косметика - це засоби, спрямовані на боротьбу з ознаками старіння шкіри. Основна мішень таких засобів - зморшки, обвисання шкіри, надмірна сухість та пігментні плями.

КОЛИ ВАРТО ПОЧИНАТИ ANTI-AGE ДОГЛЯД? 

Процесс старіння можна умовно поділити на два типи: природне старіння та передчасне, тобто погіршення стану шкіри під впливом забрудненого повітря, стресу та інших негативних факторів. При цьому внесок генетики ц швидкість старіння шкіри лише 20%. Решта залежить від життя та звичок. Багато брендів відмовились від поділу засобів на вікові категорії бо помітилм, що у кожного правила є свої винятки. Все індивідуально: комусь засоби з  anti-age ефектом потрібні вже у 25 років, в комусь - у 40. Підбирати косметику варто не за віком у паспорті, а за актуальними потребами шкіри.

ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ANTI-AGE КОСМЕТИКУ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ?

Якщо формули цих засобів не агресивні, а у вас є таке бажання, то чому б і ні. Шкіра візьме зі складу вашого крему саме те, що їй потрібно у цей момент, а решту відсіє. Аби зрозуміти, чи потрібен вам антивіковий догляд, зважайте на те, що бачите у дзеркалі. Якщо вам 25 і у вас вже намітилось обвисання шкіри (наприклад, від різкого набору та скидання ваги), спокійно додавайте до свого догляду продукти з ліфтинг-ефектом.

 

Тим, хто лише збирається спробувати anti-age догляд, раджу насамперед підібрати засіб із кислотами. Якщо ми не допоможемо шкірі відлущити зайве, активні інгредієнти не проникнуть далі її верхнього шару. Тому пілінг та ексфоліація – наші перші помічники.

Окрім того, обов’язково ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЗВОЛОЖУВАЛЬНІ ЗАСОБИ З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ І КОСМЕТИКУ З ПЕПТИДАМИ ТА АМІНОКИСЛОТАМИ – будівельними компонентами клітин. Використовуйте продукти з антиоксидантами - вони будуть боротися з оксидативним стресом, глікацією та вільними радикалами, тобто підвищуватимуть імунітет шкіри і не даватимуть нашим клітинам старішити. Не забувайте і пр вітаміни, зокрем А, С та групи В. Любіть себе  і будьте красиві💖.